پوستر دیواری بزرگ

پوستر دیواری برای از بین بردن کم تنوعی و درمان کسالت، بعنوان یک آرامش بخش سریع و ارزان برای دکوراسیون منزل به کمک شما آمده اند. پوستر دیواری بزرگ همانند کاغذ دیواری سر تا سر سطح دیوار را پوشش می دهند و قالب طرح های آنها از نمای شهری، طبیعت و منظره است. این پوستر دیواری ها به سبب سایز و اندازه ای که دارند چه بخواهید و چه نخواهید به نقطه کانونی فضای مورد نظر شما تبدیل خواهند شد و برای چند دقیقه ای چشم بیننده را به سمت خود خیره خواهند کرد و  از آنجایی که تاثیرگذاری این پوستردیواری ها بسیار زیاد است لازم است هنگام خرید روی طرح مورد نظرتان از نظر ست بودن با طراحی دکوراسیون منزل، اتاق، محل کار و هر محیط دیگری که مدنظر دارید دقت کنید.

پوستر دیواری ۸ تکه

پوستر دیواری One Wall انگلستان مدل (XXL) جز پوستر دیواری های بزرگ ساخته شده توسط کشور فرانسه است که ابعاد آن ۳۶۶×۲۵۳ سانتی متر است. مجموعه ای این شیت ها  که به صورت ۸ تکه میباشد در نهایت وقتی کنار هم قرار میگیرند یک پوستر دیواری بزرگ را شکل می دهند؛ تمامی قطعات یک پوستر جزیی از یک کل بوده که در کنار هم یک تصویر واحد را تشکیل می دهند و برای نصب آن ها مانند کاغذ دیواری نیاز به چسب مخصوص است. روی همه ی دیوارها جز کاشی و سنگ میتوان پوستر دیواری نصب کرد ، فقط اگر دیوار ترک یا خوردگی داشته باشد قبل از نصب باید زیرسازی شود.

پوستر دیواری بزرگ

پوستر دیواری ۶۴ تکه

اندازه هر یک از این قطعه ها ۲۷٫۵ x 37.5 سانتی متر است یعنی مقداری بزرگ تر از یک ورق A4 ، که در هر جعبه ۶۴ شیت یا قطعه وجود دارد و هر یک از آنها خود به تنهایی دارای یک طرح مستقل است و به هر شکل که بخواهید می توانید آنها را روی دیوار نصب کنید حتی می توانید این مدل از پوستر دیواری را بر اساس نوع سلیقه و دلخواه خود نصف کرده و ۳۲  شیت آن را بر یک دیوار و ۳۲ شیت دیگر را بر دیوار دیگر نصب کنید و یا حتی می توانید نصف  شیت ها را در یک اتاق و مابقی را در اتاق دیگر نصب کرد حتی می توان مقداری از این پوستر دیواری ها را روی سقف جایگذاری کرد تا هنگام خواب از دیدن این تصاویر لذت ببرید.

عمده طرح های این نوع پوستر دیواری از خیابان ها، شهر ها، ماشین ها، نقشه ها، کاریکاتور ها و فونت ها است.

خرید پوستر دیواری بزرگ

خرید اینترنتی در جهان روز به روز به صرفه تر و مناسبتر از گذشته شده و اجازه مقایسه قیمت، کیفیت و خدمات کالا را به مصرف‌کنندگان می‌دهد. بدین ترتیب رضایت مشتریان بیش از پیش شده و این امر ما را برآن داشته است که عرضه اینترنتی را برای شما عزیزان یکی از ملزمات خود بدانیم.