مبدل USB-C چهار پورت انکر مدل A8302

مبدل و هاب USB-C چهار پورت انکر مدل A8302

محصولات اپل در سرتاسر دنیا از محبوبیت خاصی برخودار بوده و طرفداران بسیاری دارد. امنیت در سیاست های کمپانی اپل حرف اول را میزند و آن را در تمامی محصولات خود اجرا می کند. در تولیدات مک بوک  اپل نیز این قانون ها وجود داشته و برای محافظت از اطلاعات ایده های بسیاری به کار گرفته شده است. یکی از آن ایده ها، استفاده از پورت USB-C برای اتصال سایر دستگاه ها و گجت های اپل می باشد. مطمئنا از مشکلات کاربران مک بوک ها همین پورت های ورودی می باشد که کار را برای انتقال داده و دیگر کاربری ها دشوار کرده است.

لوازم جانبی مک بوک

هاب انکر مدل A8302 از سیستم‌عامل‌های ویندوز XP / Vista / 7/8/10، Mac OS 9.1 یا لینوکس  و بالاتر پشتیبانی می‌کند. جنس بدنه‌ی A8302 آلومینیومی به  شکل مستطیل و ابعادی با عرض ۴۰ ، طول ۱۲۳ و ارتفاع ۱۵ میلی‌متر و وزن ۹۰ گرم است تا فوق العاده سبک و قابل حمل باشد.

مبدل USB-C چهار پورت انکر مدل A8302
مبدل USB-C چهار پورت انکر مدل A8302

اترنت چیست یا (Gigabit Ethernet) چیست؟

شرکت انکر دست به کار شده و با عرضه کردن یک هاب  USB-C با مدل A8302 ، نه تنها مشکلات کاربران مرتفع کرده بلکه با به کار گیری تکنولوژی ،داده ها را با سرعت بسیار بالایی انتقال می دهد. این هاب  از چهار پورت بهره می‌برد که شامل دو پورت USB3.0 ، یک ورودی USB-C و یک پورت اترنت می باشد. از مهم ترین پورت های این هاب اترنت (Gigabit Ethernet) است که به لپ تاپ و الترابوک شما امکان اتصال به اینترنت با سرعت بالا را می دهد. اکثر هاب های موجود در بازار فاقد اترنت و USB-C بوده که باعث شده این هاب ۴ پورت، از دیگر محصولات رقیب سبقت گرفته و با اختلاف از کارایی بیشتری برخوردار باشد.