سوالات متداول

سوالات متداول

برای تهیه محصولات شما از کجا باید خرید کنیم؟

طبق سیاست شرکت مبنی بر اینکه کلیه محصولات می بایست بر روی فروشگاه های اینترنتی خریداری شود لذا لینک مراکز فروشی که با شرکت کسب و کار الکترونیک رابین همکاری می نمایند مانند دیجی کالا، بامیلو و … در قسمت مراکز فروش آورده شده است. از این مراکز می توانید به راحتی خرید خود را انجام دهید.

به چه دلیل باید به برند دکانت اعتماد کرد؟

سیاست شرکت از همان ابتدا بر این بوده که محصولاتی عرضه کند که از کیفیت استاندارد بالاتری برخوردار باشد پس علاوه بر اینکه اجناس داخلی از گارانتی معتبری برخوردار هستند از گارانتی دکانت نیز برخوردار می باشند که این گارانتی به شما این اطمینان را می دهد که کلیه محصولات با کیفیت مناسبی عرضه شده است در مورد کالاهای خارجی کلیه اجناس با گارانتی دکانت تا یکسال عرضه می شود.

در چه صورتی اجناس پس گرفته می شود؟

کلیه اجناس دیجیتال و غیر دیجیتال در صورتی که پلمپ دکانت و پلمپ خود شرکت اصلی  باز شود پس گرفته نمی شود.

زمان ارسال اجناس بر چه مبنایی است؟

کلیه اجناس در اسرع وقت ارسال می شود معمولاً زمان رسیدن جنس به اشخاص در تهران از ۲۴ تا ۴۸ ساعت روزهای کاری است(بغیر از روزهای تعطیل) و در شهرستان بین سه روز تا یک هفته می باشد.

از کجا می توان مطمئن شد که اجناس خارجی وارداتی شما اصل می باشد؟

از آنجایی که ما ادعا می کنیم کلیه اجناس شرکت اصل می باشد شما می توانید با سرچ کلیه برندهای موجود بر روی فروشگاه های اینترنتی معتبر دنیا این اجناس را پیدا کنید و هنگام تحویل جنس خود آن را مطابق عکس محصول بر روی همان فروشگاه ها مقایسه نمایید و متوجه می شوید که جنس مطابق با کالای مورد ادعا بر روی سایت ما است.

چرا سایت شما دارای نماد اعتماد اکترونیکی نمی باشد؟

به دلیل اینکه ما بر روی سایت خود هیچ گونه فروش اینترنتی نداریم و این سایت صرفاً جهت اطلاع رسانی به شما عزیزان برای آشنایی بیشتر با محصولات شرکت کسب و کار الکترونیک رابین(دکانت) می باشد و هدف آن راهنمایی هر چه بیشتر افراد و نیز شناساندن مراکز فروش است.