ساعت هوشمند زیروند ZeRound ساخت شرکت مای کرونوز

ساعت هوشمند زیروند ZeRound ساخت شرکت مای کرونوز

مایکرونوز یک شرکت سوئیسی است که نه تنها با نرم افزارها و سخت افزارهای خاص خود به تولید ساعت های هوشمند می پردازد، بلکه از دیرباز ساعت های هوشمند با کیفیتی بسیار بالایی را تولید می کند.

کلاسیک و کامل!

ساعت هوشمند زیروند ZeRound  در ماه مارچ ۲۰۱۶  روانه ی بازار شد.

این ساعت هوشمند زیبا به راحتی و با استفاده از تکنولوژی بلوتوث نسخه ۴ به گوشی هایی با سیستم عامل ۸ iOS و ۴٫۳ Android به بالا می تواند متصل شود و قادر است تا از تماس ها, پیامک و سایر علان ها شما را مطلع سازد.
همچنین شما می توانید به وسیله ی میکروفون و اسپیکر داخلی آن مستقیما به تماس های دریافتی پاسخ دهید، گوشی خود را به راحتی پیدا کنید و کنترل دوربین گوشی هوشمندتان را در دست بگیرید.

دیگر امکانات زیروند ZeRound  نیز مطلع کردن شما از گزارش وضعیت خواب، قدم شمار, سنجش میزان کالری و مسافت پیموده شده توسط شما می باشد.

این ساعت پر قابلیت تنها نام هوشمند را یدک نمی کشد بلکه مدار های هوش مصنوعی در آن آنچنان پیشرفته است که گویی به همراه ذهن شما فکر کرده و این امکان را میدهد که از Siri در iOS و Google Now در Android استفاده کنید تا دستگاه خود را به وسیله ی آن کنترل نمایید.

پیش زمینه ی ساخت ساعت های با کیفیت در این شرکت موجب شده تا در کنار تمام قابلیت های به روز ساعت هوشمند زیروند ZeRound  روح اصیل ساعت های کلاسیک نیز در این محصول به معنای واقعی خود احساس شود و انتخاب اول بسیاری از کاربران در زمینه گجت های پوشیدنی قرار گیرد.