ساعت هوشمند MyKronoz مدل ZeCircle

ساعت هوشمند MyKronoz مدل ZeCircle

شرکت سوییسی Kronoz LLC در ژانویه ۲۰۱۳ پایه گذاری شد و با معرفی برند Mykronoz طراحی و تولید گجت های پوشیدنی بخصوص ساعت هوشمند را آغاز کرد‏‏.‏‏ تجربه سبک زندگی دیجیتال به روز و سابقه تاریخی سوییس در ساخت ساعت ، ماحصلی متنوع از ساعتهای هوشمند را برای مشتریان به همراه آورده است‏‏.‏‏ مجموعه ساعتهای ZeSplash‏‏,‏‏ ZeFit‏‏,‏‏ ZeWatch‏‏,‏‏ ZeCircle و نسلهای مختلف هر کدام بخشی از تولیدات شرکت Kronoz LLC هستند ‏‏.‏‏ به جرات میتوان گقت محصولات این برند آمیزه ای از زیبایی و تکنولوژی درکنار هم هستند.

مشخصات عمومی

برخی از ورزشکاران از جمله کوهنوردان به وسیله‌ای نیاز دارند که بتواند میزان فعالیت فعالیت‌های روزانه ورزشی آن‌ها را محاسبه کند و همچنین در شرایط مختلف آب و هوا آسیب نبیند. مچ‌بند هوشمند ZeCircle که توسط شرکت «مای کرونوز» (MyKronoz) تولید شده است امکاناتی دارد که آن را برای استفاده در شرایط مختلف جوی مناسب ساخته است.این ساعت با قطر ۳۴ و ضخامت ۱۰ میلی متر و وزن ۲۰ گرم می تواند به ساعتی جذاب برای استفاده روزمره باشد. باتری لیتیوم یونی و ۵۵ میلی آمپری این ساعت ساعت ۵ روز به صورت استندبای شما را همراهی خواهد کرد. این ساعت با توجه به استاندارد IP67 که به آن تعلق گرفته، در بخش ساعت های هوشمند ضد آب دسته بندی می شود

مشخصات فنی

 این کالا در دمای ۲۰- تا ۴۰+ مقاومت دارد و هیچ‌گونه آسیبی به آن نمی‌رسد. همچنین می‌تواند در آب در آب تا عمق ۱ متر غوطه‌ور شود و در تماس با گرد و غبار قرار گیرد، بدون اینکه خراب شود. از امکانات سنجش سلامتی می‌توان به قابلیت بررسی وضعیت خواب (سبک، عمیق و مدت زمان آن) اشاره کرد. از طریق این مدل می‌توان به تنظیم اهداف مختلف از قبییل میزان فعالیت ورزشی روزانه پرداخت. حسگر شتاب‌سنج در نظر گرفته شده برای ZeCircle می‌تواند به محاسبه‌ی تعداد گام‌های برداشته شده و مسافت طی‌شده کمک فراوانی کند.

قابلیت ها

پس از شارژ شدن این کالا می‌توان به‌مدت ۵ روز از آن استفاده کرد. در صورت دور بودن بیش از ۵ متر گوشی تلفن همراه، زنگ هشدار آن به‌صدا در می‌آید. این ویژگی به از دست نرفتن اطلاعات ضبط شده توسط مچ‌بند هوشمند کمک فراوانی می‌کند. . برای بررسی وضعیت متابولیسم بدن می‌توان از قابلیت محاسبه‌ی کالری مصرف‌شده کمک گرفت. این محصول برای اتصال به گوشی تلفن همراه باید با سیستم‌عامل آن سازگار باشد. ZeCircle می‌تواند با سیستم‌عامل‌های iOS 7.0، اندروید ۴٫۳ و ویندوزفون ۸٫۱ به بالا ارتباط برقرار کند. ZeCircle دارای امکانات و ویژگی‌هایی از قبیل شتاب‌سنج، سازگاری با سیستم‌عامل‌های iOS 7.0، اندروید ۴٫۳ و ویندوزفون ۸٫۱ به بالا، باتری با طول عمر ۵ روز، شمارش گام، محاسبه‌ی مسافت طی‌شده، محاسبه‌ی کالری مصرف‌شده، بررسی وضعیت خواب و امکان تنظیم یادآور است.

در ویدیو زیر نحوه کار با ساعت هوشمند MyKronoz سری ZeCircle قابل مشاهده می باشد.