تقویت کننده مودم شیائومی

کاربرد تقویت کننده مودم شیائومی

این روزها زندگی بدون اینترنت قابل تصور نیست در یک دهه اخیر تاثیر این پدیده بسیار قابل لمس بوده و بیشتر از همیشه حس می شود. ما به راحتی روی مبل منزل خود نشسته و از طریق تکنولوژی قبض های خود را می پردازیم، در مناقصه های آن سوی مرز ها شرکت می کنیم، از طریق اینترنت خرید های اینترنتی از قبیل لباس و غذا و …. انجام می دهیم و یا دسترسی به سریال ها و فیلم های سینمایی و خیلی امکانات دیگر برای ما فراهم می شود. این تکنولوژی با توجه به کسترش وسعت نیازها ی مردم روز به روز پیشرفت کرده و به کار خود ادامه می دهد.
با توجه به این سرعت پیشرفت، برای همگام شدن با آن نیاز به مودم هایی داریم که دارای سریعترین سرعت انتقال و بالاترین محدوده فرکانس باشند.

تقویت کننده مودم شیائومی به شما این امکان را میدهد تا بدون تعویض مودم خود، آن را تقویت کنید و محدوده اتصال آن را افزایش دهید.
تقویت کننده سیگنال شیائومی قادر است تا اطلاعات را با سرعت ۳۰۰ مگابیت بر ثانیه و محدوده فرکانس ۲٫۴ گیگا هرتز انتقال دهد.

همچنین می تواند به عنوان روتر بیسیم، تقویت کننده و تکرار کننده عمل کند و از استاندارد بیسیم IEEE 802.11 b/g/n به راحتی پشتیبانی کند.
تقویت کننده سیگنال شیائومی با اتصال از طریق پورت USB به مودم و یا چند راهی برق شروع به کار کرده و فرکانس مودم شما را تقویت می کند تا بتوانید در تمامی نقاط منزل حتی مکان هایی دور از مودم، از اینترنتی با قدرت بالا لذت ببرید.