تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری چیست؟

اولین موضوع، تفاوت بین اندازه و قاب بندی بین پوستر دیواری و کاغذ دیواری است. پوستر دیواری به صورت پازل، قطعه قطعه کنار هم قرار میگیرد و تصویری کامل را خلق می کند. این قعطه ها به صورت ۱تکه،۲تکه،۴تکه،۸ تکه و۶۴ تکه است؛ اما در کاغذ دیواری به صورت رول بوده و هر رول دارای اندازه متفاوت است هر رول تکرار یک الگو بر کل دیوار است. همین اختلاف باعث برتری پوستر دیواری به کاغذ دیواری است. چرا که وجود یک تصویر از طبیعت باعث آرامش و یا ایجاد یک تصویر مجازی و خیالی احساس بهتری از محیط اطرافتان به شما می دهد و باعث می شود یک نواختی فضا شکسته شود.
تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری چیست؟
از دیگر ویژیگی های پوستر دیواری هزینه کمتر آن نسبت به کاغذ دیواری است. نصب آسان تر اما دقیق تر چرا که قطعه ها باید درست کنار هم قرار بگیرند. می توان پوستر دیواری را برای انواع سطوح به جز کاشی و سنگ استفاده کرد. چاپ و رنگ بندی فوق العاده ای که نسبت به کاغذ دیواری دارد فضای خانه و یا اتاق شما را بزرگ تر نشان می دهد. حتی در پوستر های دیواری چون از یک تصویر کامل استفاده شده می توان از آن بر روی یک دیوار با ابعاد بزرگ تر استفاده کرد تا دیوار برای پوستر حکم یک قاب را ایفا کند. و نمایی متفاوت و جالب توجه داشته باشید.

چرا پوستر دیواری تهیه کنیم؟

انتخاب یک محصول مناسب کار دشواری است. و برای یک انتخاب خوب همیشه دنبال تازه ترین ها می رویم. برای انتخاب یک خانه زیبا و محل کاری شیک لازم است چند نکته را همیشه به یاد داشته باشیم؛ از استفاده ی رنگ ها نترسیم و بگذاریم لذت رنگ های شاد و متضاد محیط ما را شاد و از یک نواختی روزانه جدا کند. استفاده از رنگ های تیره تر در پوستر دیواری مثل مشکی و قهوه ای برای محیط هایی با فضای بزرگ تر بهتر است و رنگ های روشن تر در پوستر دیواری مثل سفید و زرد برای فضا های کوچک مناسب تر است.

انتخاب یک کار هنری یک موضوع ذهنی و درونی است. ارتباط ذهنی هر فرد با احساس دیگری نسبت به آن کاملا متفاوت است. و یا حتی ممکن است متضاد باشد. که با تنوع بسیار زیاد پوستر دیواری ها نیاز هر فردی با هر سلیقه ای بر طرف شده است.

پوستر دیواری ۱WALL

۱Wall یکی از شرکت های معتبر در زمینه ی تولید پوستر دیواری است که این شرکت در سال ۲۰۱۵ شروع به کار کرده است.
شرکت ۱Wall از سازنده گان پوستر و کاغذ دیواری های مدرن است که خیلی زود بین رقیبان خود رشد کرده است و دارای مجوز های لازم از شرکت های Disney، Magazine Life، Marvel Comics، Dc Comics، Volkswagen و Wall Murals است. جالب توجه است که این شرکت محصولات خود را در بیش از ۳۰ کشور جهان به فروش می رساند.
۱Wall یک نام تجاری طراحی شده توسط شرکت Scott Haydn Home Interiorsاست، با چشم انداز انقلابی در دکوراسیون خانه و تغییر اتاق در سراسر جهان است و هدف این شرکت ایجاد نوآوری و بهبود تولید در ساخت پوستر دیواری و کاغذ دیواری است به همین دلیل با استفاده از طراحان متخصص باعث تشکیل یک تیم حرفه ای شده است تا این شرکت در صنعت پوستر دیواری و خلق محصولات جدید بهترین باشد.

تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری چیست؟